Sekcja Tenisa Stołowego

UKS Nałęcz w Ostrorogu


Od 2013 wspomagamy działalność Sekcji Tenisa Stołowego Uczniowskiego Klubu Sportowego NAŁĘCZ w Ostrorógu. Klub ten, pracując od ponad 20 lat z dziećmi i młodzieżą z miejscowych szkół, osiąga wspaniałe wyniki na poziomie wojewódzkim i krajowym. Drużyny seniorskie świetnie radzą sobie w rozgrywkach II i III ligi Wlkp.Z.T.S.
Mistrz II ligi kobiet w sezonie 2015/16 - UKS NAŁĘCZ-WROKLECH zdobył 2 miejsce (spośród drużyn z 4 województw) w rozgrywkach barażowych o wejście do I ligi.

Mecz Barażowy o Awans do 1 Ligi Kobiet Tenisa Stołowego

16 czerwiec, 2016

W sobotę 11 czerwca w Bydgoszczy rozegrany został mecz barażowy o awans do 1 ligi kobiet tenisa stołowego. MKS EMDEK Bydgoszcz podejmował UKS "NAŁĘCZ WROKLECH” Ostroróg w składzie: Natalia Nowaczyk - kapitan, Adrianna Jenek, Marta Zielińska i Katarzyna Cembrowicz.
Mecz wbrew przewidywaniom gospodarzy, pojedynek okazał się dla nich trudniejszy niż pierwszy w Ostrorogu. Nasze zawodniczki stawiły czoła rywalkom i osiągnęły remis 5:5. Wynik mógłby być korzystniejszy, niestety w ostatniej rundzie musiała skreczować Natalia Nowaczyk. Po pierwszym meczu wygranym w Ostrorogu, bilans punktowy był korzystniejszy dla bydgoszczanek i to ich drużyna awansuje do 1 ligi.
Sezon 2015/2016 choć dopiero drugi,w którym nasze dziewczyny występują w rozgrywkach ligowych był bardzo udany. Zajęcie drugiego miejsca w strefie złożonej z drużyn z 4 województw północno-zachodniej Polski jest osiągnięciem nietuzinkowym. Prócz podziękowań dla zawodniczek Natalii Nowaczyk, Adrianny Jenek, Marty Zielińskiej, Katarzyny Cembrowicz, Agnieszki Dominiczak i Zofii Dominiczak, których praca pod okiem trenera Tomasza Cembrowicza przyniosła tak znaczące efekty, słowa wdzięczności należą się również Panom Lechowi Krzyżaniakowi (WROKLECH) i Janowi Gralakowi (GRAJAN), dzięki wsparciu których możliwe było uczestnictwo w rozgrywkach. Wszystkim za udany sezon serdecznie dziękujemy.

UMiG Ostroróg

© WROKLECH. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design: LamedWP